Dell Precision 5540 15.6 UHD, i9 9880H 2.3GHz, 8GB, 256GB SSD, Q T2000 4GB, Win 10 Pro

Dell Precision 5540 15.6 UHD, i9 9880H 2.3GHz, 8GB, 256GB SSD, Q T2000 4GB, Win 10 Pro
Novinka

i9 9880H 2.3GHz/8GB RAM/256GB M.2 SSD/battery VD;WiFi/BT/FP/webcam/Q T2000 4GB/15.6 UHD BV (3840x2160)/backlit kb/Win 10 Pro 64-bit Více informací

 Skladem na centrálním skladu 
65 163
53 854 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dell
Kód výrobku:
NNR9-MAR00001
Katalogové číslo:
NBDP5540
EAN:
5397184362846
Záruka:
24 měsíců
Přidat k porovnání

 

PCOUTLET_REPASOVANY_PRODUKT_A.jpg

 

 

Pracovní stanice Precision 5540

S Windows 10 Pro pro pracovní stanice nebo Ubuntu 18.04 LTS - pro plynulý a všestranný zážitek z práce s počítačem.
 
Dell Precision 5540

 

 

Vytvářejte bez omezení

Mobilní pracovní stanice Dell Precision vynikají náročnými standardy. Díky nejnovějším procesorům Intel®, profesionální grafice NVIDIA®, možnosti Dell Precision Optimizer a OLED displejům zaměřují výkon a rychlost na vaše největší nápady.
 
 
 

Postaveno pro napájení vašich nápadů

Pracujte nejvyšší rychlostí: Nejnovější procesory Intel® Core ™ nebo Xeon® v kombinaci s nástrojem Dell Precision Optimizer poskytují soustředěný výkon, který potřebujete, abyste zůstali kdekoli produktivní.

Grafika nové úrovně: Zvyšte výkon svých náročných aplikací s profesionální grafikou nové generace až do NVIDIA Quadro® T2000 se 4 GB.

Spolehlivá a rychlá paměť: Zrychlete pracovní tok až s 64 GB rychlostí paměti 2666 MHz DDR4.

Prostor pro růst: Rychlý a snadný přístup, přenos a ukládání velkých 3D, video a multimediálních souborů s úložištěm až 4 TB, což je výkon, který je na mobilních pracovních stanicích s tak tenkým a lehkým rámem zřídka vidět.

Práce na cestách: Zůstaňte v chodu s 97Wh baterií schopnou ExpressCharge, která poskytuje vynikající výdrž baterie.
 
 
Malý, ale mocný

Malý, ale mocný

Navrženo tak, aby udělalo dojem: Výkon na nejtenčí a nejlehčí mobilní pracovní stanici Dell nikdy nevypadal lépe. Elegantní, kompaktní design zapadá do 15,6palcového displeje do 14palcového rámečku a je nyní k dispozici ve dvou barvách.

Pochlubte se svou prací: Displej InfinityEdge až s OLED PremierColor zajišťuje brilantní sledování bez hranic.

Vylepšené prohlížení: Upgradujte na volitelnou dotykovou obrazovku UHD, která obsahuje 100% Adobe RGB s 500 niti nebo OLED displej se 100% DCI-P3.

Rychlá integrace do kanceláře: Thunderbolt ™ 3 Type-C s porty x4 PCIe a HDMI 2.0 umožňují připojení 4K videa rychlostí 60 snímků za sekundu.

Pobyty v pohodě:Revoluční chladicí systém s duálními ventilátory zlepšuje proudění vzduchu a udržuje váš systém v chladu i při vysoké pracovní zátěži.

Bezproblémové přihlášení: Volitelná čtečka otisků prstů Windows Hello zajišťuje, že k práci budete mít přístup pouze vy. Jednoduše položte prst na senzor a právě tak jste připraveni pustit se do dalšího úkolu. Nebo upgradujte na infračervenou kameru Windows Hello a přihlaste se jediným pohledem.
 
 
Zvyšte produktivitu pomocí nástroje Dell Precision Optimizer

 

 

Inteligence, která odpovídá vaší

Dell Optimizer for Precision je vestavěná platforma AI, která se učí, jak pracujete, a neustále se přizpůsobuje vašemu stylu a vytváří chytřejší, osobnější a produktivnější prostředí.

ExpressResponse : Spouštějte nejpoužívanější aplikace rychleji. Používáme vestavěné technologie AI a Intel® Adaptix ™ k přizpůsobení úrovní výkonu tam, kde je nejvíce potřebujete.

ExpressSign-in : Začněte pracovat rychleji než kdy dříve. Náš senzor přiblížení na pracovní stanici povolený technologií Intel® Context Sensing Technology detekuje vaši přítomnost, aby vás okamžitě probudil a přihlásil pomocí infračervené kamery a Windows Hello, a to vše bez zvednutí prstu. Při odchodu se uzamkne, takže vaše práce zůstane bezpečnější.

ExpressCharge: AI zlepšuje výkon baterie tím, že se přizpůsobuje vaší typické spotřebě energie a vzorům nabíjení. Jste stále na cestách? Získáte ExpressCharge Boost, který vám za 35 minut nabije 35%. Máte více času? ExpressCharge vám za hodinu automaticky přinese až 80%. * A pokud nemůžete svůj systém okamžitě nabít, nenápadně upraví nastavení tak, aby šetřila zdroje, například ztlumení obrazovky nebo vypnutí Bluetooth, když se nepoužívá.

Inteligentní zvuk : Inteligentní zvuk nástroje Dell Optimizer automaticky vyladí váš systém úpravou šumu pozadí, řízení hlasitosti řeči a vylepšením celkového zvukového zážitku, takže budete lépe slyšet a budete slyšet, ať pracujete kdekoli.
 
 

Vaše práce se na to může spolehnout

Certifikace nezávislého dodavatele softwaru (ISV): Přesné pracovní stanice jsou testovány, aby zajistily bezproblémový chod vysoce výkonných aplikací, na které se každý den spoléháte. Certifikace Dell ISV pokrývají nejpopulárnější nezávislé softwarové aplikace.


Snadná správa a zabezpečení

 
Maximální pohodlí
Spravujte všechny své koncové body Windows 10 z jedné konzoly pomocí integrace Dell Client Command Suite a VMware® Workspace ONE ™.
 
Bezproblémové přihlášení
SafeID chrání pověření koncového uživatele pomocí volitelné čtečky otisků prstů na tlačítku napájení - poskytuje rychlé a vícefaktorové ověřování, jaké od nejbezpečnějšího portfolia počítačů Dell očekáváte.
 
Vzdálená správa
Unikátní rozšíření vPro společnosti Dell mohou vzdáleně spravovat a spouštět diagnostiku na flotile zařízení, ať už jsou zapnutá nebo vypnutá.

 

Vaše firma je pokryta

Sada ProDeploy Client Suite: Pomáháme vám nasadit počítače s vyšší rychlostí, menším úsilím a větší kontrolou. S naším portálem TechDirect, který nabízí bezprecedentní úroveň kontroly, automatizace a jednoduchost, nasměrujete každý detail svého nasazení.

ProSupport: Pojďme usnadnit hardwarovou a softwarovou podporu. ProSupport nabízí nepřetržitý přístup k místním jazykům, odborníkům na pokročilé technologie, kteří vás kontaktují v případě kritických problémů. *  Děláme to všechno, abyste se mohli soustředit na strategickou práci, která posune vaše podnikání vpřed.

ProSupport Plus: S naší nejkompletnější službou podpory pro PC získáte všechny funkce ProSupport plus prevenci selhání pevného disku, * oprava kapek, rozlití a přepětí a zadržení pevného disku v případě výměny. *  V dnešní rychle se rozvíjející kultuře není čas na prostoje. Dell má vaše záda. Upgradujte na ProSupport Plus.
 
 
Porty a sloty

 

 

Porty a sloty

1. Čtečka SD karet | 2. Port USB 3.1 1. generace s technologií PowerShare | 3. Tlačítko stavu baterie | 4. Slot pro klínový zámek | 5. Port napájecího adaptéru | 6. Port USB 3.1 Gen 1 s technologií PowerShare | 7. HDMI 2.0 | 8. Thunderbolt ™ 3 Type C ™ | 9. Jack náhlavní soupravy

Displej: lesklý, 15.6", UHD (3840×2160)

Barva: černo-stříbrná

Optická mechanika: bez mechaniky

Třída notebooku: Premium

NVIDIA: NVIDIA Quadro T2000 4GB

Intel Core i9: Intel Core i9 9880H (16M Cache, 2.30 GHz up to 4.80 GHz)

SSD: 256GB M.2 SSD

SO-DIMM DDR4: 8GB SO-DIMM DDR4

Značka: DELL

Třída baterky: VD

Notebook

Operační systém: Windows 10 Professional 64-bit


Dell Inc. (stylizované jako DELL) je nadnárodní počítačová technologická společnost se sídlem v Round Rock, Texas , která vyvíjí, prodává, opravuje, a podporuje počítače a souvisejících produkty a služby.

Společnost je dceřinou společností Dell Technologies , která vznikla v roce 2016 sloučením společnosti Dell Inc. a EMC.

Společnost je jednou z největších technologických společností na světě.

Dell prodává osobní počítače (PC), servery , zařízení pro ukládání dat , síťové přepínače , software , počítačové periferie , HDTV , kamery, tiskárny, MP3 přehrávače, a elektroniku. Společnost je dobře známý pro své inovace v řízení dodavatelského řetězce a elektronického obchodování , zejména přímým prodejním modelem a jeho „výrobou na zakázku“ nebo „Konfigurace na objednávku“ přístup k výrobě, které doručují jednotlivé počítače konfigurované podle přání zákazníka.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat