Enterasys Switch B2G124-48p STAV B 48 Ports 4 SFP GBIC Ports POE P/N B2G124-48p

Enterasys Switch B2G124-48p STAV B 48 Ports 4 SFP GBIC Ports POE P/N B2G124-48p

Informace o produktu SecureStack B2 switch rodina přináší pokročilé vrstvy 2+ přepínání v jednom stohu s až 360 gigabitových portů nebo 384 10/100 portů s 32 gigabitovými uplinky. Spolehlivost a dostupnost je zajištěna… Více informací

 4 - 5 dnů 
12 955
10 707 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Enterasys
Kód výrobku:
REPASOVANÝ
Katalogové číslo:
SWB2G124-48p
EAN:
0647030014524
Záruka:
12 měsíců
Přidat k porovnání

Informace o produktu


SecureStack B2 switch rodina přináší pokročilé vrstvy 2+ přepínání v jednom stohu s 360 gigabitových portů nebo 384 10/100 portů s 32 gigabitovými uplinky. Spolehlivost a dostupnost je zajištěna podporou Closed Loop Stacking, redundantní uplink spojení, redundantními možností napájení a redundantní řízení stohu.Volitelný licenční politika bude k dispozici přibližně šest měsíců po počátečních zásilek, které umožní SecureStack B2 přepínače k účasti v zabezpečené sítě na síť edge.SecureStack B2 vypínače jsou integrované stohovací porty, které podporují až 20 Gbps bi-directional pásma mezi kterýmikoli dva sousední přepínače pro celkem 160 Gbps stohovací šířku pásma. Žádné další zásobník modulu je vyžadován pro stohování přepínačů. Každý přepínač 160 Gbps přepínací struktury s 40 Gb na přepínač věnovaných stohování. V osm přepínačů zásobníku, 320 Gbps spínání šířky pásma je určen pro stohování.Single Stack se může skládat z libovolné kombinace SecureStack B2 přepínačů umožňující směs s vysokou hustotou 10/100, 10/100/1000 a / nebo Power-over-Ethernet porty pro napojení k jádru sítě přes měď, multimode vlákno a / nebo single-mode vlákno Gigabit. Closed Loop Stacking může být provedena, což zajišťuje, že výpadek jediného přepínače či kabelového spojení ve stohu nebude mít dopad na celkový provoz zásobníku. Spínací jednotky Stack mohou být přidány nebo odstraněny ze zásobníku s minimálním přerušováním paketů. osm SecureStack B2 spínače mohou být podporovány ve stohu s jedinou IP adresou pro kompletní řízení stohu. Záložní řízení stohu je podporováno přiřazením primárního a sekundárního správce zásobníku.

identifikátory produktu
Brand Enterasys
Model B2G124-48P
MPN B2G12448P
UPC 0647030014524

Klíčové vlastnosti
Form Factor External
Porty Pocet 48
Link dat Protokol Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Kompatibilita PC

Další funkce VLAN podpora

Networking
Networking typ přepínače
Technologie propojení Kabelové
Přepínací protokol Ethernet
Remote Management Protocol RMON, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, Telnet
Power over Ethernet (PoE) Ano
Routing Protocol IGMP, IGMPv2
MAC Address Table Velikost 8K položky

konektory
Rozhraní 48 x síť - Ethernet 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T - RJ-45

 

STAV:  B - odřeniny, drobné ťukance

Stav: Repasovaný

fbq('track', 'AddToCart'); fbq('track', 'InitiateCheckout');