Getac Office Dock Port Replicator pro Getac S410

Getac Office Dock Port Replicator Getac S410 (1)

Replikátor portu Getac Office pro Getac S410 Office Dock Port Replicator umožňuje jednoduché vedení kabelů a bezproblémové připojení systémových rozšíření - doma i v kanceláři. Port Replicator umožňuje připojení k USB, HDMI… Více informací

 Skladem na externím skladu. 
5 273
4 358 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Getac
Kód výrobku:
REPASOVANÝ
Katalogové číslo:
PDGOF4R
Záruka:
12 měsíců
Přidat k porovnání

Replikátor portu Getac Office pro Getac S410

Office Dock Port Replicator umožňuje jednoduché vedení kabelů a bezproblémové připojení systémových rozšíření - doma i v kanceláři. Port Replicator umožňuje připojení k USB, HDMI a VGA, stejně jako ke standardnímu připojení Getac S410.

Vhodné pro:

- Getac S410

Originální dokovací kancelářský počítač Getac

 

Výrobce Getac


Kompatibilita - Getac S410

Porty:


3 x USB 3.0
1 x HDMI
1 x konektor portu displeje
1 x konektor DC-IN
1 x sériový port
1 x LAN připojení RJ-45 LAN
1 x konektor LPT
1 x konektor pro sluchátka
1 x mikrofonní konektor

Getac
www.getac.com


Společnost Getac byla založena v roce 1989 jako společný podnik mezi Tchajwanským výrobcem výpočetní elektroniky MiTAC a GE Aerospace a je dceřinou společností MiTAC-SYNNEX.

Getac vyrábí robustní a středně-robustní notebooky, tablety a kapesní počítače pro vojenské a průmyslové trhy. Počítače jsou postaveny pro zvládnutí potřeb aplikací těchto odvětví spolu s jejich robustním provedení. Notebooky Getac notebooky byly známé pro jejich čisté podsvícení obrazovek a odolnou konstrukci. 

V roce 2009, po získání Waffer Technology, se stal Getac světově třetím největším producentem šasí z hliníku a hořčíkové slitiny pro potřeby výroby odolných zařízení.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů