Getac Office Dock Port Replicator S-ODOCK Getac S400

Getac Office Dock Port Replicator S-ODOCK  Getac S400 (1)
  • Getac Office Dock Port Replicator S-ODOCK  Getac S400 (1)
  • Getac Office Dock Port Replicator S-ODOCK  Getac S400 (2)

Dok pro replikátor portů S-ODOCK umožňuje snadnou správu kabelů a snadné připojení rozšíření systému - váš domov a kancelář. Replikátor portů umožňuje připojení k USB, HDMI a VGA, stejně jako standardní připojení Getac S400.… Více informací

 Skladem 
680
562 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Getac
Kód výrobku:
REPASOVANÝ
Katalogové číslo:
RPGS40A
EAN:
5712505769669
Záruka:
12 měsíců
Přidat k porovnání

Dok pro replikátor portů S-ODOCK umožňuje snadnou správu kabelů a snadné připojení rozšíření systému - váš domov a kancelář. Replikátor portů umožňuje připojení k USB, HDMI a VGA, stejně jako standardní připojení Getac S400.

Určeno pro model:

Getac S400

STAV:  Repasovaný - použitý 100 procentě funkční

Bez napájecího adaptéru !

Stav: Repasovaný - Použitý

Getac Office Dock Port Replicator S-ODOCK  Getac S400 (2)

Getac
www.getac.com


Společnost Getac byla založena v roce 1989 jako společný podnik mezi Tchajwanským výrobcem výpočetní elektroniky MiTAC a GE Aerospace a je dceřinou společností MiTAC-SYNNEX.

Getac vyrábí robustní a středně-robustní notebooky, tablety a kapesní počítače pro vojenské a průmyslové trhy. Počítače jsou postaveny pro zvládnutí potřeb aplikací těchto odvětví spolu s jejich robustním provedení. Notebooky Getac notebooky byly známé pro jejich čisté podsvícení obrazovek a odolnou konstrukci. 

V roce 2009, po získání Waffer Technology, se stal Getac světově třetím největším producentem šasí z hliníku a hořčíkové slitiny pro potřeby výroby odolných zařízení.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů