Microsoft Windows 10 Pro EN 64bit DVD OEM

Microsoft Windows 10 Pro EN 64bit DVD OEM (1)
Výprodej

Jedná se o anglickou verzi operačního systému Windows 10 PRO !   Vhodné pro podnikání Staňte se členem vaší domény. Můžete se připojit na vaši podnikovou nebo školní doménu nebo do služby Azure Active Directory, kde můžete… Více informací

 Skladem na externím skladu. 
3 390
2 802 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Microsoft
Kód výrobku:
NOVÝ
Katalogové číslo:
SMW10POEM
EAN:
8853709209258
Záruka:
24 měsíců
Přidat k porovnání

 

Jedná se o anglickou verzi operačního systému Windows 10 PRO !

 

Vhodné pro podnikání
Staňte se členem vaší domény. Můžete se připojit na vaši podnikovou nebo školní doménu nebo do služby Azure Active Directory, kde můžete používat síťové soubory, servery a tiskárny a mnoho dalších.

Vylepšené šifrování. Získejte další zabezpečení s BitLocker, které pomůže ochránit vaše data pomocí šifrovací a správy zabezpečování.

Vzdálené přihlášení. Windows 10 vám umožní přihlášení pomocí vzdálené plochy a používání vašeho počítač Pro PC, zatímco jste doma nebo na cestách.

Virtuální stroje. Vytvořte a spusťte virtuální stroje pomocí Hyper-V, abyste na jednom počítači mohli spustit více než jeden operační systém.

Vaše aplikace v Obchodě. Windows 10 vám pro snadný přístup k podnikovým aplikacím umožní vytvořit váš soukromý oddíl s aplikacemi ve Window Store.

Zkrátka to pracuje
Windows 10 spojuje Windows, které již znáte a přidává ohromná zlepšení, které se vám budou líbit. Technologies jako InstantGo
1 vám umožní nahrát systém a rychle znovu pokračovat. A Windows 10 má více integrovaných zabezpečovacích funkcí než kdy dříve na pomoc ochrany proti škodlivému software.

Vícenásobné úkony
Souběžné zpracování úkolů je jako mistr se schopností chňapnout čtyři věci na obrazovce najednou. Obrazovka se přecpává? Vytvořte virtuální počítače k získání více prostoru a pracujte pouze s těmi položkami se kterými chcete. Navíc, veškerá vaše upozornění a klíčová nastavení jsou shromážděna na jedné snadno dosažitelné obrazovce.

Microsoft Edge
Je to zcela nový prohlížeč navržený k tomu, aby web dělal práci podle vašeho způsobu. Pište nebo zadávejte přímo na webové stránky a sdílejte vaše vyznačení s ostatními. Bude se vám líbit zobrazení čtení, které odstraní rozptylování. Je tam též zlepšený panel Adresa, který vám umožní nalézt věci rychleji.

Kontinuum
Nejlepší obrazovka je vždy ta na které se nacházíte, protože Windows 10 přizpůsobí vaše možnosti pro vaší činnost a zařízení. Zobrazovací funkce jsou přizpůsobitelné pro snadnou navigaci a aplikace se hladce stupňují od nejmenšího do největšího zobrazení.
2

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů