Jak vybrat notebook k autodiagnostice


Často se nás ptáte, jaký nejvhodější model notebooku pro použití s autodiagnostice zvolit. Pokusíme se vám tedy obecně poradit.

Všechny uvedené modely patří do třídy zodolněných a odolných notebooků nejvyšší třídy a precizního zpracování,navíc pokud používáte straší typ diagnostiky, kterou je potřeba připojit přes rozhraní RS-232 ( seriový port ), všehna tato zařízení tento port obsahují:

  • Panasonic Toughbook CF-19 - všechny modely zde - malý velice odolný notebook vhodný pro časté přenášení navíc s dotykou obrazovkou ( tablet mód )

  • Panasonic Toughbook CF-30 CF-31(novější model ) - všechny modely zde - robustní a extrémně odolný notebook s dotykovou obrazovkou - častou využíván servisním technikem pracujícím na místě či využívající k zásahu v servisním vozidlo či dílnu.

  • Panasonic Toughbook CF-52 - všechny modely zde - notebook ze třídy zodolněných notebooků - často využíván autorizovaných servisních střediscích - vhodný pro umístění na pracovní vozík, univerzální využití - oceňován díky displeji o úhlopříčce 15,4 palce.

  • Panasonic Toughbook CF-53 - všechny modely zdeNejpoužívanější notebook v dnešní době v autorizovaných servisních střediscích, často dodáván v setu s originální autodiagnostikou. Jeho výhodou je standardně vyšší výkon a proto je možné tento notebook bez problémů možné využívat jako univerzální notebook na vše.

  • Dell Rugged - modely rugged 7204 - malý a přenosný 7404 - extrémně výkoný a odolný, vynikají vysokým výkonem a inovativními moderními prvky, opět platí standardní port RS-232. Jedná se o stále nové modely a proto je jejich cena vyšší než u modelů Toughbook.

 

Věříme, že jsme vám aspoň trochu upřesnili využití jednotlivých modelů. Pokud si i přesto nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte se na nás obrátit.

 


Všechny novinky