Omezené počty produktů v REPASU

 

Vaším častým dotazem je dostupnost repasovaných produktů v případě většího počtu či celková dostupnost po delší dobu stejného produktu.

Situace se má tedy takto:

Jelikož nakupujeme a vybíráme pouze profesionální produkty, které jsou již jako nové většinou velmi indivuduální a nejedná se mainstreemové produkty, už v případě nákupu nového produktu se většinou edná o na míru konfigurovaná zařízení s dodací lhůtou v řádu měsíců.

Samozřejmě v případě repasovaných produktů je situace ještě složitější a dostupnost produktů tak hlavně záleží na zrovna vykoupených produktech ve většině případů z velkých společností a jiných velkých sektorů.

Díky dlouhodobým navázaným kontaktům u našich dodavatelů jsme schopni nejčastěji prodáváné produkty včas blokovat a to nejazajímavější a nejprodávanější naskladnit přímo na náš sklad.

Každopádně i tyto jsou u nás na skladě maximálně v řádech desítek kusů a proto není nikdy dlouhodobě možné zajistit stálost produktu na skladě.

Proto doporučujeme s nákupem v případě velkého zájmu neváhat nebo si aslespoň u nás produkt bezplatně rezervovat. Rádi toto pro vás uděláme. 

 

panasonic_toughbooks-1.jpg


Všechny novinky