Otočný řemínek na zápěstí Dell pro tablety Rugged Extreme

Otočný řemínek na zápěstí (1)

Určeno pro Dell Latitude Rugged Extreme 7212 a 7220 Více informací

 Skladem na externím skladu. 
1 757
1 452 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Dell Rugged
Kód výrobku:
NOVÝ PRODUKT
Katalogové číslo:
PDR72TAB
Záruka:
24 měsíců
Přidat k porovnání

Otočný pásek na zápěstí Dell pro tablety Rugged Extreme. Otočný kloub řemínku na zápěstí o 360 stupňů umožňuje snadné držení tabletu a otáčení v obou směrech.

 
 
 

Výhody bez námahy

Ergonomicky navržené suché zipy vám dobře padnou do ruky a popruhy v rozích vám umožní snadné připojení poutka k tabletům Dell Rugged Extreme. A jste připraveni jít.
 

 

Práce bez stresu

S funkcí 360stupňového otáčení řemínku na ruku můžete snadno a snadno změnit své zařízení na formát na šířku nebo na výšku nebo jej zarovnat jiným způsobem.

 

 

 

Odolný společník

Otočný popruh na zápěstí od společnosti Dell prošel testy pádu a byl testován na odolnost. Můžete je používat i v extrémních podmínkách. Tento popruh na ruce, vyrobený z pevného neoprenu a podepřený silně lepivým suchým zipem, splňuje vaše požadavky i při náročných pracovních požadavcích.

 

 

kompatibilita

Latitude Rugged Extreme 7220
Latitude Rugged Extreme 7212

Špičková spolehlivost a produktivita v náročných podmínkách, několik tříd odolnosti se zaměřením na konkrétní pracovní činnost.

Inovativní řešení, maximální výkon a spolehlivost a neposlední řadě maximální bezpečnost a odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. To vše nabízí produktová řada Dell Rugged.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů