Getac F110G6-EX
Repasované zařízení vhodné pro náročné uživatele, kteří potřebují spolehlivý a výkonný notebook do extrémních podmínek. Vizuální kategorie: A - zařízení v perfektním stavu, plně funkční s minimálními známkami použití.
| Výrobce | GETAC |
| Model | F110G6-EX |
| Procesor | Intel Core i5-1145G7 vPro |
| Velikost LCD | 11,6" |
| Rozlišení | FHD |
| RAM | 16GB |
| SSD | 512GB PCIe |
| Speciální výbava | 4G, GPS/Glonass, Barcode Reader, HF RFID |
| OS | Windows 11 Pro |
| PN | FP3A66TI3AHI |
Zařízení je ideální pro profesionály v terénu, kteří potřebují robustní a výkonný notebook s širokým spektrem funkcí.
Parametry
| Záruka | 36 měsíců |
|---|---|
| Part Number | FP3A66TI3AHI |
| Stav | Nový |


