Getac F110G7-EX
Repasovaný tablet PC Getac F110G7-EX je ideální volbou pro náročné uživatele, kteří potřebují robustní a spolehlivé zařízení. Díky své odolnosti splňuje normy IP66 a MIL-STD 810H, což z něj činí perfektního společníka do extrémních podmínek. Vizuální kategorie: A - zařízení je v perfektním stavu, bez viditelných známek opotřebení.
| Výrobce | GETAC |
| Model | F110G7-EX |
| Velikost LCD | 29,5 cm (11,6'') |
| Rozlišení | 1920x1080 pixels |
| Procesor | Intel Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Speciální výbava | 5G, ATEX, IP66, MIL-STD 810H |
| OS | Windows 11 Pro |
| PN | FTBQ66TI1PXS |
Zařízení je vhodné pro profesionály pracující v terénu, v průmyslových odvětvích nebo v oblasti bezpečnosti, kteří potřebují spolehlivý a výkonný tablet s vysokou odolností.
Parametry
| Záruka | 36 měsíců |
|---|---|
| Part Number | FTBQ66TI1PXS |
| Stav | Nový |



