Getac UX10G3-EX
Getac UX10G3-EX je robustní tablet PC ideální pro náročné pracovní prostředí, splňující standardy ATEX pro použití v potenciálně výbušných atmosférách. Vyznačuje se vysokým jasem displeje a odolností vůči prachu a vodě (IP66), což z něj činí skvělou volbu pro průmyslové aplikace. Zařízení je repasované a nabízí skvělý výkon s procesorem Intel Core i5 a 8 GB RAM.
| Výrobce | Getac |
| Model | UX10G3-EX |
| Velikost LCD | 25,7 cm (10,1'') |
| Rozlišení | 1920x1200 |
| Procesor | Intel Core i5-10210U |
| RAM | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Speciální výbava | ATEX, IP66, MIL-STD 810H |
| OS | Windows 11 Pro |
| PN | USC154WIXDXE |
Zařízení je vhodné pro pracovníky v oblastech, kde je vyžadována vysoká odolnost a bezpečnost, jako jsou průmyslové a stavební sektory.
Parametry
| Záruka | 36 měsíců |
|---|---|
| Part Number | USC154WIXDXE |
| Stav | Nový |


