Opal SSD 256GB
SSD disk s kapacitou 256GB je ideálním řešením pro modernizaci a zvýšení výkonu vašeho Toughbook 55 mk2. Tento NVMe disk nabízí rychlý přenos dat a spolehlivost, kterou potřebujete pro náročné aplikace.
| Výrobce | PANASONIC |
| Název | Opal SSD 256GB |
| Kapacita | 256GB |
| Typ | NVMe |
| Kompatibilita | Toughbook 55 mk2 |
| PN | FZ-VSDR55N2W |
Produkt je vhodný pro uživatele Toughbook 55 mk2, kteří hledají spolehlivý a výkonný SSD disk pro zlepšení výkonu svého zařízení.
Parametry
| Záruka | 24 měsíců |
|---|---|
| Part Number | FZ-VSDR55N2W |
| Stav | Nový |


