Panasonic TOUGHBOOK 55mk3
Panasonic TOUGHBOOK 55mk3 je robustní notebook ideální pro profesionální použití v náročných podmínkách. Je vybaven HD displejem a širokou škálou konektivity, včetně USB, USB-C, Bluetooth a 4G, což z něj činí perfektní volbu pro mobilní pracovníky.
| Výrobce | Panasonic |
| Model | TOUGHBOOK 55mk3 |
| Velikost LCD | 35.5 cm (14'') |
| Rozlišení | 1366x768 pixels |
| Procesor | Intel Core i5 vPro, 1.6 GHz |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Speciální výbava | 4G, IP53 |
| OS | Windows 11 Pro |
| PN | FZ-55G260KBG |
Zařízení je vhodné pro profesionály, kteří potřebují spolehlivý a výkonný notebook v terénu.
Parametry
| Záruka | 36 měsíců |
|---|---|
| Part Number | FZ-55G260KBG |
| Stav | Nový |





