Panasonic TOUGHBOOK 56
Panasonic TOUGHBOOK 56 je robustní notebook ideální pro profesionály, kteří potřebují spolehlivý výkon v náročných podmínkách. S jeho vysokým rozlišením a výkonným procesorem je perfektní volbou pro práci v terénu, kde je důležitá mobilita a odolnost.
| Výrobce | PANASONIC |
| Model | TOUGHBOOK 56 |
| Velikost LCD | 35.5 cm (14'') |
| Rozlišení | 1920x1200 pixels |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Speciální výbava | 4G, Wi-Fi 7 |
| OS | Windows 11 Pro |
| PN | FZ-56AZ00AB4 |
| Ochranná třída | IP53 |
Zařízení je vhodné pro pracovníky v terénu, techniky a profesionály, kteří potřebují odolný a výkonný notebook pro každodenní použití.
Parametry
| Záruka | 36 měsíců |
|---|---|
| Part Number | FZ-56AZ00AB4 |
| Stav | Nový |


