Panasonic TOUGHBOOK 56
Panasonic TOUGHBOOK 56 je robustní notebook ideální pro profesionály, kteří potřebují spolehlivé zařízení s vysokým výkonem. S dotykovým displejem a jasem 1000 cd/m² je perfektní pro práci v náročných podmínkách. Je vybaven širokým spektrem konektivity včetně Wi-Fi 7 a Thunderbolt 4, což zajišťuje rychlé a stabilní připojení.
| Výrobce | Panasonic |
| Model | TOUGHBOOK 56 |
| Velikost LCD | 35.5 cm (14'') |
| Rozlišení | 1920x1200 pixels |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Speciální výbava | Wi-Fi 7, IP53 |
| OS | Windows 11 Pro |
| PN | FZ-56BZ00WBE |
Zařízení je vhodné pro pracovníky v terénu, techniky a profesionály, kteří potřebují odolný a výkonný notebook pro každodenní použití.
Parametry
| Záruka | 36 měsíců |
|---|---|
| Part Number | FZ-56BZ00WBE |
| Stav | Nový |


