Panasonic TOUGHBOOK 56
Panasonic TOUGHBOOK 56 je výkonný notebook navržený pro náročné uživatele, kteří potřebují spolehlivé zařízení s robustní konstrukcí a širokou škálou konektivity. Ideální pro práci v terénu díky odolnosti a vysokému výkonu.
| Výrobce | Panasonic |
| Model | TOUGHBOOK 56 |
| Velikost LCD | 35.5 cm (14'') |
| Rozlišení | 1920x1200 pixels |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 512 GB |
| Speciální výbava | Wi-Fi 7, IP53 |
| OS | Windows 11 Pro |
| PN | FZ-56AZ02PBE |
Zařízení je vhodné pro profesionály, kteří pracují v náročných podmínkách a potřebují spolehlivý a výkonný notebook.
Parametry
| Záruka | 36 měsíců |
|---|---|
| Part Number | FZ-56AZ02PBE |
| Stav | Nový |


