Dell Latitude 7424 Rugged Extreme, 14 Touch FHD i5-8350U 16GB 512GB SSD, RS232 W11 Pro
Intel Core i5-8350U- 4x 1.7GHz, 16GB Ram, 256GB - SSD, 14"(35.6 cm) Full HD 1920 x 1080 LED Multi-Touch Display, W-Lan A/C, Bluetooth, USB 3.0, HDMI
, 2xRS-232, 2xRJ-45, Windows 11 Professional 64 Bit Více
, 2xRS-232, 2xRJ-45, Windows 11 Professional 64 Bit Více
Dell Latitude 7424 Rugged Extreme - 14 palcový vysoce odolný notebook s výkonem pracovních stanic
Extrémní odolnost, notebook do nejdrsnějších podmínek a prostředí, vojenské i extrémně náročné použití. IP65 a MIL-STD-810G


Odolný zevnějšek: Testováno na odolnost proti pádu z výšky 6 stop a certifikováno na krytí IP-65, aby pro tento zcela odolný notebook nebylo žádné prostředí příliš nebezpečné.
Chladný i pod náporem: Otestované řízení teploty QuadCool™ umožňuje zachovat produktivitu i v neuvěřitelně vysokých teplotách.
Chladný i pod náporem: Otestované řízení teploty QuadCool™ umožňuje zachovat produktivitu i v neuvěřitelně vysokých teplotách.

Flexibilní úložiště: Uchovávejte důležitá i ostatní data až na 3 vyjímatelných jednotkách SSD M.2 o celkové kapacitě až 4 TB.
Vysoký výkon: Zvládněte náročné úkoly díky procesorům Intel® Quad Core™ až 8. generace.
Dlouhá výdrž baterie: Za provozu vyměnitelné duální baterie vám pomohou pracovat ve dne, v noci a za všech okolností.
Praktické připojení: Snadné připojování dalších zařízení přes rozhraní USB 3.0 Type-C™.
Technické parametry
| Procesor | Intel® Core™ i5-8350U (4 jádra, 1.7 GHz až 3.6 GHz) |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 2400MHz |
| Úložiště | 256 GB SSD (možnost rozšíření až o 3 vyjímatelné jednotky) |
| Displej | 14" Full HD (1920 x 1080) Multi-Touch, čitelný na slunci |
| Grafika | Integrovaná Intel® UHD Graphics |
| Konektivita | Wi-Fi AC, Bluetooth, 3x USB 3.1, 1x USB-C, HDMI |
| Průmyslové porty | 2x RS-232 (sériový port), 2x RJ-45 (LAN) |
| Odolnost | Certifikace IP65, MIL-STD-810G |
| Baterie | 2x samostatná baterie (podpora Hot-swap) |
| Operační systém | Windows 11 Professional 64-bit |
| Stav | Repasovaný produkt (Kvalita A) |
| Záruka | 24 měsíců |
- 2x samostatná baterie v zařízení

Nevíte si rady s výběrem či hledáte jiný model nebo konfiguraci?
Jsme SPECIALISTÉ na odolné notebooky

















